Live në Oversport: Formacionet zyrtare, si rreshtohen Teuta dhe Bylis

by admin
Spread the love

Do të luhet sot në orën 17:00 në stadiumin “Niko Dovana” sfida Teuta-Bylis, e vlefshme për javën e dytë të Abissnet Superiore, që do të transmetohet live në kanalet Oversport të platformës Tibo.

Durrsakët kërkojnë të harrojnë humbjen në premierën kundër Laçit, ndërsa Bylisi kërkon një tjetër rezultat pozitiv pas suksesit përballë Kastriotit në debutimin sezonal.

Dy teknikët kanë publikuar formacionet zyrtare në prag të kësaj sfide.

Formacionet zyrtare:

TEUTA: Qirko, Idrizaj, Qaqi, Kotobelli, Karabeci, Beqja, Vila.E, Cejku ,Hebaj, Vila.L, Boçi

BYLIS: Haremi, Trumçi, Preka, Damçevski, Loran, Qoshku, Souza, Maçolli, Ruçi, Kaçorri, Antoni

Lexo lajme interesante

You may also like