Ky është urimi i Rina Balës me rastin e ditëlindjes së motrës

by admin
Spread the love

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuarat.

Ajo është shumë unike në stilin e saj dhe çdo këngë e këngëtares kthehet në hit dhe dëgjohet kudo, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq ajo shpesh herë ka treguar se ka një lidhje shumë të veçantë me motrën e saj.

Këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve që ajo shpesh herë bën me të në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të saj dhe motrës Rudinës dhe mbishkrimi përkrahë fotos ishte shumë i bukur.

“Nëse do të kisha një motër ti përsëri do të ishe e preferuarja ime”.- Ka shkruar Këngëtarja përkrahë fotos. /Kosovarja/


You may also like