Kolumbia rrezikon pjesëmarrjen në Botëror, trajneri largohet me truproja nga fusha

by admin
Spread the love

Pamjet në rrjetet sociale tregojnë momentin e vështirë me të cilin u përball trajneri i Kolumbisë Reinaldo Rueda, pasi Peruja fitoi 1-0 në kualifikueset e Kupës së Botës në zonën e Amerikës së Jugut.

Në përfundim të ndeshjes, trajnerit i është dashur të largohet nga fusha me truproje pas fyerjeve të tifozëve por edhe shisheve që hodhën këta të fundit.

Gjashtë ndeshje pa fitore, më shumë se 550 minuta pa gol dhe një humbje që e largoi Kolumbinë nga lufta t’u kualifikuar është bilanci i trajnerit Rueda që komplikon aspiratat e tij për Kupën e Botës.

PAMJET:

FB.AppEvents.logPageView();

};

(function(d, s, id){ var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) {return;} js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Lexo lajme interesante

You may also like