Kështu e quan Morena Tarakun babain e saj

by admin
Spread the love

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, gjithmonë është shprehur se mbështetja e saj më e madhe është babi i saj.

Së fundi, ajo ka treguar se si e quan të atin, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka postuar një fotografi të babit derisa janë duke frekuentuar një restaurant.

“Babai mbret”, ka shkruar bukuroshja bashkangjitur dhe një zemër të kaltërt e cila e simbolizonë shoqërinë.

Përveq këtij rasti ajo ka treguar edhe disa herë që babin e saj e ka si një shok që i tregon çdo gjë dhe nuk është kurr vetëm.

Kujtojmë se, Morena është jetime pasi e ëma e saj ka ndërruar jetë kur kjo e fundit kishte qenë ende e vogël.

Por, dashuria nuk i ka munguar nga i ati e cila ka deklaruar se ai i është bërë edhe baba edhe nënë asaj.

Së fundi, Morena pati edhe një humbje tjetër e cila humbi shokun e saj të ngusht, Eronit Sermaxhaj, nga një sëmundje e keqe.


Lexo lajme interesante

You may also like