‘Ke flirtuar me mua’, Kristi akuzon Dea Mishelin: Duhet t‘i thoja Amosit

by admin
Spread the love

Dita e sotme ka qenë e mbushur me situata e ngjarje të ndryshme në shtëpinë e Big Brother VIP. Kristi ishte kryefjalë e diskutimeve ditën e sotme, teksa pas një debati me Luiz Ejllin, artisti ka pasur edhe një diskutim me një nga ‘mikeshat’ e tij, Dea Mishel.

Kristi e ka akuzuar këtë të fundit se ajo ka flirtuar me të, por ai nuk ka arritur ta kuptojë në fillim dhe për këtë fajëson veten. Ndërkaq, Dea Mishel nuk e pranon këtë gjë dhe është shprehur se ajo ka shkuar te krevati i Kristit vetëm për muhabet dhe asgjë më tepër.

Pjesë nga biseda:

Dea: “Unë nuk kam flirtuar me ty. Unë as nuk po të shikoja, çfarë thua.”

Kristi: “Ke flirtuar dhe unë as nuk e kisha kuptuar në fillim. Ky është faji im., duhet të isha çuar dhe ti thosha Amosit që Dea erdhi te krevati imi.”

Dea: “Unë të kam marrë leje a mundem dhe kemi bërë vetëm muhabet loje. Si guxon e thua këtë.

Kristi: “Po ashtu ka qenë.”

Dea: “Nuk e kam bërë. Më vjen shumë keq dhe është shumë gabim.”

You may also like