“Kam pirë qetësues”, Fifi zbulon detaje nga lidhja me ish-partnerin – Shqip

by admin
Spread the love

10:26 | 21 Tetor 2021

Fifi ka treguar sfidat e marrëdhënies së saj me një ish-partner,

Fifi së fundi ka diskutuar me Donaldin në praninë e Granitit, ku dhe ka treguar se marrëdhënia e saj e fundit e dashurisë e ka dëmtuar atë psikologjikisht.

Këngëtarja ka treguar se ish-i dashuri i kishte bërë një kërkesë mjaft të vështirë që të linte muzikën. Ajo gjithashtu tregoi se nëna e tij nuk e donte pasi ishte vajzë nga fshati.

“Kam pirë diazepan dhe qetësues të shumtë”, ka pohuar Fifi.

Më herët, Fifi deklaroi se më nuk ka besim te meshkujt dhe se persona që do të hyjë në jetën saj i duhet të bëjë shumë që ta bind se ia vlen.

Lajme interesante

You may also like