Era thotë se ka gjetur “paqe me vetveten”, tregon këmbët në makinë

by admin
Spread the love

Këngëtarja Era Istrefi ka treguar paksa nga trupi i saj seksi në fotografitë e fundit që ka postuar në Instagram

Era, është duke bërë një karrierë me rënie kohëve të fundit, pasi që pas këngës BonBon, që e realizoi më 2016 dhe i solli famë ndërkombëtare, ajo nuk ka arritur të këtë një hit të atyre përmasave që është pritur.

Megjithatë, kohëve të fundit Era shihet vazhdimisht duke postuar foto nga studio, ku me sa duket është duke punuar për këngë të reja, të cilat pritet t’i sjellë në të ardhmen.

Sonte ajo është shfaqur e veshur shkurtë, derisa është e shtrirë në karriget e një makine dhe bën sikur po fle në gjumë.

Era në këto foto tregon trupin e saj të tonifikuar dhe këmbët e saj seksi derisa thotë se për “momentin është në paqe”.


Lajme interesante

You may also like