Çifti i parë në Big Brother Vip?! Sarah i thotë “të dua” Dj Pm – Shqip

by admin
Spread the love

17:07 | 8 Nentor 2021

Gjërat mes Sarës dhe Dj Pm janë thelluar.

Pajtimi (Dj Pm) dhe blogerja e njohur Sarah Berisha duket se janë drejt një romance të bukur brenda shtëpisë së BBV. Ishte Pajtimi ai që i pari shprehu pëlqimin për Sarën dhe që në çdo moment kujdeset t’ia tregojë sa shumë kujdeset për të.

Ditën e sotme teksa ishin brenda lavanderisë, PM po i fliste Sarës se çfarë do të bënte ai nëse ajo largohet të martën nga shtëpia. Sara i tha se as vetë nuk dëshiron të largohet nga shtëpia dhe në një moment i thotë: I love you(të dua).

Pjesë nga biseda:
PM: Ti nuk ke dëshirë të dalësh apo jo?
Sarah: Of course not (sigurisht që jo)
PM: As unë.
Sarah: Thank you, I love you.(Faleminderit, të dua).

Lexo lajme interesante

You may also like