Bora Zemani u bë përbindëshe për ‘Halloween”

by admin
Spread the love

Festës së ‘Halloween”, pothuajse të gjitha vipat e estradës i kushtuan rëndësi të cilët u shfaqqen në imazhe të ndryshme.

Të gjithë duke u munduar të dalë secili më i krijues se tjetri u kthyen disa në engjuj e disa në përbindësha, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e tyre moderatorja, Bora Zemani, u bë ‘ Daddy’s lil monster’ (përbindëshi i vogël i babit) duke realizuar kështu llukun e aktores Harleen Quinzel,  e cila e luan këtë rol në këtë film para 4 vitesh.

Veshur në shorce dhe bluz me maic të personalizuar me emrin e filmit, me flokë të lidhura në dy anët me ngjyrë te kuqe e të kaltërt, Bora solli verzionin origjinal të bukuroshes Harleen.

Ajo ngjante aq shumë e të sa s’mund ta dolloje, kështu prezentuesja e “Për’puthen” arriti mijëra pëlqime dhe komente në imazhet e postuara në Instagram.


Lajme interesante

You may also like