Billie Eilish do të prezantojë ‘Saturday Night Live’

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur me origjinë Shqiptare, Billie Eilish ka ndarë me të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj një lajm.

Krijuesja e hitit të njohur ‘Happier Than Ever’ po përgatitet për të drejtuar për herë të parë një episod të ‘Saturday Night Live’.

“Unë do të prezantoj dhe do të performoj në ‘Saturday Night Live’! Jam kaq e lumtur, aq sa më vjen të bërtas! @nbcsnl më 11 dhjetor! Shihemi atëherë”, shkroi ajo në Instagram.

Mesa duket këngëtarja po përgatitet për t’i shtuar vetes edhe eksperiencën një fushë tjetër televizive.

Lexo lajme interesante

You may also like