AXHENDA NDËRKOMBËTARE 28/01/2024 – ATSH –

by admin
Spread the loveFINLANDË – Raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale.

BERLIN (Gjermani) – Konferenca e delegatëve të SPD-së evropiane.

MELBURN (Australi) – Tenis – Australian Open – Finalja e meshkujve.

KËLN (Gjermani) – Finalja e hendbollit për meshkuj Euro-2024./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakParashikimi i motit për ditën e diel, prani e ngricave përgjatë akseve rrugore
Artikulli tjetër88-vjetori i lindjes së Ismail Kadaresë, ikonë e letërsisë bashkëkohore shqiptare


You may also like