AXHENDA NDËRKOMBËTARE 06/02/2024 – ATSH –

by admin
Spread the loveBRUKSEL (Belgjikë) – Propozime nga Komisioni Evropian për një objektiv klimatik të vitit 2040 për BE-në.

KIEV (Ukrainë) – Konferencë për shtyp nga kreu i IAEA Rafael Grossi.

HATAY (Turqi) – Përvjetori i parë i tërmetit vdekjeprurës në jug dhe juglindje të Turqisë dhe në Siri.

BEOGRAD (Serbi) – Seanca e parë e parlamentit të ri.

HAGË (Holandë) – Betimi i anëtarëve të rinj të Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë.

LAS VEGAS – Parapraket presidenciale demokrate dhe republikane në Nevada./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakMedia franceze “DestiMAG”: Zbuloni Shqipërinë, një udhëtim unik në zemër të Ballkanit
Artikulli tjetërBukuri mbresëlënëse të peizazhit rreth Vjosës


You may also like