‘Ariana Isufi’, modelja ruse me mbiemër të Don Xhonit, au martuan?

by admin
Spread the love

Don Xhoni, që kur bëri emër në skenën muzikore dashuria ndaj tij nga fansat ishte dhe vazhdon të jetë shumë e madhe. Veçanarisht vajzat që tregojnë ‘çmenduri’ ndaj reperit.

Ajo që i ra në sy artistit ishte modelja ruse, Ariana Lirey, e cila siç e dim bëri tatuazh portretin e tij në krahërorin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, veprimi i saj bëri lomsh rrjetin. Dëshira e bukuroshes për ta pasur të sajën reperin është shumë e madhe sa që kemi menduar dhe parë.

Modelja ka postuar një status në gjuhën angleze ku flet për opinionin e saj në publik ku në fund të shkrimt ka thënë: Nga Ariana Isufi, si duket pëlqimi isaj ka shkuar deri në një masë që dëshiron ta kurorëzoj me martesë pasi ka përdorur mbiemrin e Don Xhonit.

Shkrimin e saj më pas e ka postuar edhe reperi i cili e ka vënë me një shigjetë emrin e saj me mbiemër të tij, por sa do të realizohet dëshira e saj mbetet të shihet pasi Xhonatani ( emri i vërtet i reperit), nuk është se ka treguar dhe shumë pëlqim për modelen ruse.

 

 

 

 

 


Lajme interesante

You may also like