Agravon debati/ Ledjona i thyen vezën në kokë Romeos (PAMJET)

by admin
Spread the love

Ishte i papritur reagimi i Ledjonës sot në BBVIP, e cila i theu një vezë në kokë Romeos.

Romeo nuk e priti aspak mirë, ndërsa Ilnisa tregoi mbështetje për Ledjonën. E gjitha ndodhi pasi Romeo përsëriste vazhdimisht një këngë. Romeo tha se Ledjona është e paaftë dhe nuk ka argument.

Romeo: Ça ishte ky humor mo zemra? O çfarë humori

Ilnisa: Bravo Ledjona!

Romeo: A u dënua në prime kjo gjëja, ça po bën o zemra. Po bën të njëjtën lojë

Ilnisa: Shumë mirë ta bëri se na çmendi

Ledjona: Meqenëse na bëre dele

Romeo: Jeni komplet pa argument Fuqia jote kjo është nuk flet dot ti. Ke zero argument

Ledjona: Meqë me the dele, merre dhe pulën

Romeo: Ti je e paaftë totalisht, vajzë e paaftë

Ilnisa: Dil në diell tani ta skuqim

The post Agravon debati/ Ledjona i thyen vezën në kokë Romeos (PAMJET) appeared first on NTV.

You may also like