A je Gili a Merlin Monro

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur e këngës popullore dhe shumë e dashur për publikun së fundi ka bërë një ndryshim të madhë në llukun e saj.

Derisa të gjitha artistet po marin vëmendje me paraqitje secila më të veçantë se tjetra, Gili ka lënë gojëhapur fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Fevzije Konushevci (emri i vërtet) – Gili ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram ku ka pozuar me një dukje shumë ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim.

Derisa ka bërë një grim professional është paraqitur me një lluk të ri flokësh që i përngjanë  shumë aktores dhe modeles amerikane, Merlin Monro.

Në mbshkrimin e imazhit ku Gili është shfaqur një zonjë e vërtet ka lënë mbishkrim një zemër të zezë derisa mori mijëra pëlqime dhe komente.

Kujtojmë , se kënga e fundit e artistes është “Mikateshat” në bashkëpunim me Violetë Kukaj.


Lexo lajme interesante

You may also like