Bie Facebooku dhe Instagrami

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi sonte ora 23:30, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale në Downdetector.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po iu hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Volkswagen ID.4, vetura më e shitur elektrike për muajin prill

Rezultatet e shitjeve të makinave elektrike në Norvegji nuk kanë ardhur si befasi për një kohë të gjatë. Ky ishte Read more

Tani tërmetin e paralajmëron Google

Një sistem i aftë të zbulojë menjëherë një lëkundje sizmike dhe të lëshojë një paralajmërim për popullatën, “duke i dhënë” Read more

Leave a Reply