San Marino 0-2 Shqipëria me golin e Uzunit VIDEO

85′ GOOOOOL SHQIPËRIA 0-2/ Mjafton një devijim, Myrto Uzuni dyfishon shifrat. Fillimisht u mendua se goli ishte i Veselit, por prekja e fundit u bë nga talenti beratas.

Zhegrova me 2 gola siguron fitoren Baselit VIDEO

Baseli ka shënuar fitore në udhëtim ndaj Luzernit në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të në Superligën e Zvicrës. Read more

Sampdoria e Napoli, në garë pas sulmuesit tetovar

Skuadra e Sampdorias dhe Napolit janë vënë në “gjah” pas sulmuesit shqiptarë që luan të Empoli në Serinë B. Madje Read more

Leave a Reply