Dardan Dehari, siguron pjesëmarrjen në Olimpiadën “Peking 2022” VIDEO

Skijatori nga Tetova, Dardan Deari siguron pjesëmarrjen në Olimpiadën “Peking 2022”, pasi në kualifikimin e fundit ai arriti të përmbush normën e duhur dhe kështu të bëhet skiatori I parë shqiptar që do përfaqësojë skijimin në Ilimpiadën e vitit 2022 në Peking.

Universitet i Tetovës, lehtë kalon Vardarin

Skuadra e Universitetit të Tetovës në volejboll është kualifkuar në finale të garës elitare të volejbollit në Maqedoni, pasi që Read more

Briken Calja i jep dy medalje Shqipërisë ne evropianin për peshëngritje

RUSI-Kampionati Europian i Moskës ka nisur në mënyrën më të mirë për Shqipërinë. Pas Evangjeli Velit që mori dje medaljen Read more

Leave a Reply