Kemi krizë thonte Ermali, mirëpo ka blejt veturë të re luksoze – FOTO

Ermal Fejzullahu zbuloi se tashmë ka blerë një veturë të re.

Këngëtari i mirënjohur Ermal Fejzullahu është shumë i dashur nga publiku shqiptar për këngët dhe personalitetin e tij miqësor.

Ndonëse gjendemi në mes një pandemie ai nuk e ka ndjerë këtë duke e bërë të ditur se këngëtari ka blerë një makinë të re.

“Thuaj përshëndetje bishës time të re”, shkroi ai.

Këngëtari ditë më parë bëri një deklaratë duke thënë se ka kap kriza këngëtarët për shkak të pandemisë. Vetura mendohet se kushton mbi 50 mijë euro.

Sipas Genc Salihut, s’bën Elita 5… i ka këngët e vjedhura

Këngëtari i njohur, Genc Salihu ka qenë i ftuar së fundmi në një program televiziv ku ndër të tjera rrëfeu Read more

“COVID shkofsh e mos u kthefsh”, këndoi Cima në një emision pak javë më parë

Cima ka ndërruar jetë sot më 26 mars pas betejës me COVID-19. Ka ndërruar jetë sot aktori i mirënjohur i Read more

Leave a Reply