E dhimbshme: V.des 2-vjeçari shqiptar pasi u rr.ëzua nga shkallët

Një 2-vjeçar ka vdekur sot pasi është rrëzuar nga shkallët e shtëpisë së tij në Klinë të Pejës, shkruan Sinjali.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar Policia rajonale në Pejë, si dhe kanë njoftuar se fëmija është dërguar në spital pa shenja jete.

“Po, një fëmijë 2-vjeçar ka vdekur sot si pasojë e rrëzimit në shkallët e shtëpisë. Fëmija është dërguar në spital pa shenja jete. Këo janë informacionet e para. Në konsultim me prokurorin do të ndërmerren veprimet tjera”, thuhet në përgjigjen e policisë për Sinjalin.

Në orë p olicore, v idhen tre dyqane në qendër të Tetovës FOTO

Vidhen tre dyqane në qendër të Tetovës, dy butiqe për veshje si dhe një dyqan me çanta, sipas informatave të Read more

Tetovë: Transmetonte kanale IPTV, bie në pranga një person

Dje (12-prill) prej ora 13.00 deri në orën 18.00, efektivët e policisë të SPB Tetovë kanë bastisur shtëpinë dhe mjediset Read more

Leave a Reply