Komuna apo investitori bën problem me rinovimin e stadiumit të Tetovës?

Për rekonstruimin e stadiumit Komuna e Tetovës ka shpallur thirrjen për partneritet publiko privat, tha kryetarja e Komunsë së Tetovës, Teuta Arifi.

Qatip Osmani rikthehet te klubi tetovar

Qatip Osmani, është trajneri i ri i skuadrës së Renovës. Lajmi është konfirmuar nga vet trajneri tetovar, i cili konfirmoi Read more

Kush është personi i vetëm që nuk di për vdekjen e Maradonës?

Bota e futbollit vazhdon të mbajë zi për humbjen e legjendës së futbollit Diego Armando Maradona dhe në Argjentinë është Read more

Leave a Reply