Dhëndri rreh nusen në mes të rrugës, pa e çuar ende në shtëpi – VIDEO

Disa pamje shokuese vijnë nga Turqia e që kanë në fokus një çift të sapomartuar. Në video shihet se si dhëndri që zbret nusen e sapo marrë nga makina dhe e rreh në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në Hatay të Turqisë, ndersa është kapur nga kamera amatore, nga të pranishëm që ndodheshin në vendngjarje.

Pavarësisht ndërhyrjes të të afërmve, dhëndri nuk i ka kursyer shuplakat dhe grushtat ndaj nuses.

Francezi që di shqip e tani quhet Adem, ai dëshiron të martohet vetëm me shqiptare

Një djalë nga Franca ka ndërruar emrin nga Thomas Noel në Adem, e përveç emrit ai ka ndërruar edhe fenë Read more

Hollandë: konvertim i bujshëm në Islam i një ish-kampioneje boksi

Ish-boksierja kampione hollandeze Ruby Miso u shfaq me hixhab brenda një xhamie, ku ajo shpalli kalimin në Islam. E njohur Read more

Leave a Reply