”Mehmet Kosova” bëhet baba, këtë emër i vendos vajzës

Aktori i njohur turk me rolin e “Mehmet Kosovës”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe çifti po presin të bëhen me vajzë.

Çifti ka njoftuar se tashmë kanë zgjedhur emrin për të bijën. Mediat turke kanë zbuluar se Kenan dhe Sinem do i vendosin vajzës emrin Lalin.

Leave a Reply