Bogovinë të Tetovës: Tenton të shkel dhe kërcënon banorin

Dje (15-tetor) në ora 13.00, 32-vjeçari V.B. (32) nga Bogovina e Tetovës, në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 11 e 30 minuta, para një ndërtese në ndërtim në rrugën regjionale në Bogovinë, B.M. (42) nga i njëjti fshat me veturën Volkswagen Python me targa të Tetovës, është përpjekur që ta godasë dhe më pas e ka kërcënuar me jetë.

Gjysmë ore më vonë, i denoncuari B.M. është privuar nga liria dhe mbajt në Stacionin Policor-Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes.

Leave a Reply