Maqedonia lë në terr Kosovën – FOTO

Maqedonia e Veriut ka vendosur mbrëmë të provokojë Kosovën pak më pak se 24 orë nga fillimi i ndeshjes gjysmëfinale të Ligës së Kombeve. Dardanët kanë mbërritur në stadiumin e Shkupit, aty ku do të luhet ndeshja, mirëpo impianti ka qenë në terr pasi nuk ka pasur drita si pasojë e ndërprerjes së energjisë për 20 minuta.

Vështirë të jetë kjo ngjarje thjesht një rastësi, megjithatë Kosova e ka kaluar këtë situatë dhe në mbrëmjen e nesërme duhet të japë përgjigjen në fushë.

Leave a Reply