Restorani në Tetovë kërkon kuzhiner, kamarier, banakier – APLIKO

Restoranti Boss bën thirje për punësim. Ne jemi duke kërkuar kuzhinjer, banakier, kamarier dhe kamariere (me përvojë të mëparshme pune)

Nëse dëshironi të jeni pjesë e ekipit tonë, dërgoni CV-në tuaj në [email protected]
ose telefononi 072 / 516-224

Leave a Reply