Nora Istrefi “mahnit” me format trupore në pozat me bikini – FOTO

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet.

Nora me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, e me disa të fundit ka tërhequr shumë vëmendjen.

Këngëtarja ka pozuar në bikini, kështu edhe ka ‘mahnitur’ ndjekësit e saj të shumtë. Ajo dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pavarësisht kësaj nuk i kanë prishur raportet dhe respektojnë njëri-tjetrin. Sigurisht kjo për faktin se kanë kaluar shumë vite së bashku e tani vajzën e kanë në mes.

Ferki Shala: Isha narkoman dhe pastaj u bëra musliman ekstrem

Ish-vokalisti i grupit TNT, Ferki Shala, i cili tani është një praktikues i fesë islame, ka pranuar të flas edhe Read more

Shpat Kasapi i dashuruar, foli për detajet e dasmës me Selvijen

Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe Read more

Leave a Reply