Fiaskoja e vaksinimit në Europë

BE ndodhet në drejtim të vaksinimit shumë më pas Britanisë së Madhe dhe SHBA-së. Pas problemeve organizative në fillim, tani …

FOTO/ Kjo është 25-vjeçarja shqiptare që vdiq në ndeshje kom …

Portali siguron foton e Anxhela Çapos , 25-vjeçares që ndërroi jetë sot në Vlorë pasi makina me të cilën udhëtonte …

Interi eleminon Milanin, Lukaku dhe Ibrahimoviç përplasen fi …

Interi kalon në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë pas fitores 2-1 në derbin me Milanin, ku nuk munguan golat por …

SHBA: Pakti Kosovë-Serbi mbetet në fuqi deri në një ndryshim …

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizim ekonomik. …

Banori i Gostivarit fitoi 100 mijë euro në bastore – F …

Bastorja sportive Mozzart ka bërë me dije se një lojtar i rregullt i tyre nga Gostivari, ka fituar sot në …

Zaevi i nxjer në shesh shpifjet dhe gënjeshtrat e Arjanit Ho …

ZAEV: AAA-ja KA KËRKUAR TË MOS LARGOHEN TË PUNËSUARIT NË MINISTRINË E KULTURËS  Ministri i Bujqësisë nga rradhët e Lëvizjes …