Provokon Enca me një foto me gjoksin e madh – FOTO

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për bukurinë dhe format e saj trupore, që nuk heziton asnjëherë ti publikojë përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një video mjaft provokuese, ku shfaqet me rroba banje.

Në video Enca duket se është me pushime ndërsa tregon se mendjen e ka ende tek vera.

 “Ende po jetoj në stinën e verës”, shkruan këngëtarja.

Enca ka qenë mjaft aktive me projekte të reja muzikore duke mos i lënë fansat pa praninë e saj për kohë të gjatë.

Ferki Shala: Isha narkoman dhe pastaj u bëra musliman ekstrem

Ish-vokalisti i grupit TNT, Ferki Shala, i cili tani është një praktikues i fesë islame, ka pranuar të flas edhe Read more

Shpat Kasapi i dashuruar, foli për detajet e dasmës me Selvijen

Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe Read more

Leave a Reply