ZYRTARE/ Starton Big Brother VIP 2 Albania, këta janë dy konkurrentët e parë

by admin
Spread the love

Big Brother Albania Vip Albania vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të sezonit të parë. Janë konfirmuar 2 emrat e parë që do të marrin pjesë në Big Brother VIP Albania 2.

Emri i parë është i aktores Olta Gixhari, aktorja e njohur e cila la Spanjën për të marrë pjesë në Big Brother. Banori i dytë i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, do të jetë Krist Aliaj Dragot. Aktualisht, edicioni i parë i Big Brother është LIVE nën moderimin e Arbana Osmanit.

Big Brother ngre kështu siparin e edicionit të dytë dhe vëmendja, është menjëherë e madhe. Menjëherë, dy banorët e parë janë vënë para një sfide dhe në rast se nuk dalin me sukses, do të mbajnë të veshur për 24 orë të njëjtat rroba.

Lexo lajme interesante

You may also like