ZYRTARE/ Ditë dhuratash tek Interi, pas Dimarkos rinovon dhe një tjetër yll

by admin
Spread the love

Pas Federiko Dimarkos, një tjetër futbollist ka rinovuar kontratën me Interin. Bëhet fjalë për mbrojtësin Mateo Darmian. 

Ai do të jetë pjesë e klubit zikaltër deri në vitin 2025. Lajmi është bërë i ditur nga klubi përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Përshëndetje të gjithë tifozëve të Interit, jam i lumtur që do të vazhdoj kët aventurë me ju. Forca Inter!”, tha ai përmes një video të publikuar në faqen zyrtare të klubit.

 

PANORAMASPORT.AL

You may also like