Ziyech i shkel syrin Milanit: Largimi nga Chelsea në janar? Në futboll nuk parashikohet asgjë

by admin
Spread the love

Hakim Ziyech dhe Milani pritet të jetë një telenovelë që do të vazhdojë edhe në markaton e dimrit. Zërat për një transferim të mundshëm të sulmuesit maroken janë shtuar pas deklaratës së tij për sa i përket të ardhmes te Chelsea.

“Është e vështirë për të thënë nëse do të them lamtumirë me Chelsean në janar. Megjithatë, nuk e dimë se çfarë do të ndodh deri atëherë. Në futboll është e vështirë t’i parashikosh gjërat”, tha Ziyech.

Një deklaratë kjo që jep sinjale për drejtuesit e Milanit se kanë mundësi reale për të afruar në Milano sulmuesin e Chelsea. Transferimi i Zyiech te kuqezinjtë është përfolur edhe më parë gjatë sesionit veror të merkatos. /oversport.tv

Foto: Hakim Ziyech, Facebook

Lexo lajme interesante

You may also like