Zhegrova feston sot ditëlindjen, Lille del me urim të veçantë

by admin
Spread the love
1a7253ebfd94147be1a9016b1f9dc492.jpeg

Edon Zhegrova feston sot ditëlindjen.

Ylli në ngritje i Kosovës sot mbushi 25-vjeç. Me këtë rast, klubi i Lille i bëri sulmuesit një urim të veçantë në rrjetet sociale.

Është dita jote Edon. Ai që ju dha Derbin të premten, sot mbush 25-vjeç”, thuhet në postimin e shoqëruar me disa fotografi.

Kujtojmë se Zhegrova po kalon një formë fantastike këtë sezon me skuadrën franceze. Ai ka regjistruar 39 paraqitje këtë sezon në të gjitha garat, teksa ka shënuar 11 gola dhe ka shtuar 9 asistime.

You may also like