“Zgjohet natën për të bërë dashuri!” Almeda Abazi nxjerr sekretet e Tolgahan Sayisman

by admin
Spread the love

Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman kanë qenë të ftuarit ekskluziv të emisionit “Zemër Luana” nga Luana Vjollca.

Ndonse ata janë treguar një çift mjaft solar, Almeda nuk ka ngurruar të zbulojë disa nga sekretet e marrëdhënies së tyre.

Teksa Almeda, Sarah dhe Rita kanë qëndruar tek shtrati, duhet të tregonin veset e partnerëve të tyre.

Një nga pyetjet e kapitenëve ka qenë: “Cili prej partnerëve fle pa veshja?”, dhe ka qenë Almeda ajo që ka ngritur jastëkun me fytyrën e Tolgahanit.

Por nuk ka mbaruar këtu sepse pyetja e radhës ishte: “Cili prej tyre çohet natën sepse do që të bëjë dashuri?”.

Duke qeshur Almeda ka ngritur sërish jastëkun.

Ajo ka  treguaar se kur bëhët fjalë për marrëdhëniet Tolgahan mund të prishë edhe gjumin.

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë të qeshurat edhe në skenë.

Lexo lajme interesante

You may also like