Zgjedhjet e një “shkatërruesi”: Bellingham titullar, Haaland në stol! Mbappe? Do e shisja

by admin
Spread the love

Kalvin Phillips u përball me një pyetje interesante në konferencën për shtypin përpara takimit Angli-Francë.

Çerekfinalja e fundit e Kupës së Botës Katar 2022, do të zhvillohet të dielën (20:00) në stadiumin “Al Bayt Stadium”.

Cilin do zgjidhja titullar, kë do ulja në pankinë dhe kush është ai të cilin do e shisja mes Jude Bellingham, Erling Haaland dhe Kylian Mbappe? Oh, Zot! Nga minuta e parë do aktivizoja Jude (Bellingham)”, deklaroi mesfushori i kombëtares angleze dhe Manchester City.

Në stol do të vendosja Haaland. E dashuroj Erling, por ai mund ta bëjë diferencën edhe duke u futur si zëvendësues. Me shumë mundësi do të shisja Mbappe, pasi është ai prej të cilit do të fitoja më shumë para”, theksoi “shkatërruesi” 27-vjeçar.


Top Channel

//Google Analytics window.dataLayer = window.dataLayer || [];

function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date());

gtag('config', 'UA-7855069-1');

//Facebook window.fbAsyncInit = function() { FB.init({ appId: '1715618661991455', xfbml: true, version: 'v2.10' }); FB.AppEvents.logPageView(); };

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) { return; } js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

You may also like