Zeshkanja seksi! Olsa nuk i tregoi emrin, zbulohet kush është konkurrentja e re

by admin
Spread the love

Autorja e programit të dashurisë, Olsa Muhameti ka bërë të ditur se një konkurrente e re do t’i bashkohet sonte “Përputhen”, por nuk e zbuloi emrin e vajzës.

Mirëpo nuk ka vonuar shumë dhe indentiteti i konkurrentes është zbuluar.

Por, ajo u zbulua kush është. Quhet Antonia Gjoka dhe këtë e ka konfirmuar edhe ajo vetë në “bio”-n në Instagram. Madje shumë nga konkurrentët e këtij edicioni. Antonia shihet të jetë një brune mjaft seksi, me flokë të shkurtër dhe duket mjaft e kuruar në “look”-un e saj .

Më shumë detaje rresh Gjokës nuk dimë, por mund të shihni foton më poshtë për të parë si duket konkurrentja më e re.


Lajme interesante

You may also like