Zbulohet e vërteta se a është vëllai i Donaldit ai që po flirton me Beatrix brenda “Big Brother VIP”

by admin
Spread the love

Pas largimit të Semi Jaupaj nga shtëpia e famshme, shoqja e ngushtë e Donald Veshaj, ky i fundit u afrua me këngëtaren Kosovare, Beatrix Ramosaj.


Dyshja kanë pranuar tanimë se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit, dhe po komentohen si çift që mund të jenë shmë mirë bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, është aluduar se nuk është Donaldi ai që po flirton me artistën por që e kanë futur vëllanë e tij në vend të tij dhe po bëjnë një lojë, kjo pasi prezentuesja e Bb VIP, Arban  Osmani, para disa ditësh postoi një video ku ishte pranë Romeos, vëllaut të Donaldit, derisa  i thoshte të ndërrohet me Donaldin.

Pas këtyre dyshmeve të gjitha ‘hidhen posht’ pasi vëllezërit binjak kanë tatuzhe në trup por që të dy i kanë të ndryshme dhe këto janë disa fotografi që kemi sjellur ku e dëshmojnë se ai brenda BB VIP është Donaldi.


Donaldi


Romeo

 

 


Lexo lajme interesante

You may also like