Zanfina Ismaili me poza të nxehta para pasqyres

by admin
Spread the love

Zanfina Ismaili është njëra ndër këngëtaret që është dëgjuar mjaft shumë por edhe është pëlqyer nga publiku shqiptar.

Viteve të fundit ajo ka qëndruar më në hije duke mos qenë kështu shumë prezente në tregun muzikor.

Ajo ka humbur edhe nënën e saj dhe kjo ishte njëri ndër faktorëve që këngëtaren e ka bërë të tërhiqet nga muzika, shkruan “Kosovarja”.

Por kjo nuk e ka bërë atë të mos jetë në qendër të vëmendjes dhe të mos komentohet.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku ka marrë vëmendje me linjat trupore.

Zanfina po duket në top formë dhe sigurisht format e saja trupore janë për tu admiruar. /Kosovarja/

 


Lajme interesante

You may also like