Zaev për Mickoskin: Nuk beson në zgjedhje demokratike, pasi e din që do të humbë

by admin
Spread the love

MARKETING I PAGUAR POLITIK

Kryeministri i vendit Zoran Zaev, në emisionin debativ ka thënë se Mickoski është skeptik se do të mbahen zgjedhje demokratike, pasi e din që do të humbë.

“Mickoski është skeptik që do të kemi zgjedhje fer dhe demokratike, pasi e din që do të humbë. Gjithçka që ka kërkuar ai, ne ia kemi realizuar. Nuk është e lehtë që në mes të pandemisë të ndani 11.5 milionë euro kur jemi të vetëdijshëm që mundohemi që në çdo denarë të fundit, të ndihmojmë operatorët ekonomik, me hapje të vendeve të reja të punës”, ka deklaruar Zaev. /SHENJA/

MARKETING I PAGUAR POLITIK

Lajme interesante

You may also like