Xhensila Myrtezaj dhe Elhaida Dani bëjnë ‘xing’ me veshje

by admin
Spread the love

Xhensila Myrtezaj dhe Elhaida Dani, dy artistë që gëzojnë dashuri dhe respekt nga publiku për artin që sjellin.

Mirëpo, admirimi për to vazhdon edhe për veshjet në videoklipe dhe në jetën e përditshme.

E së fundmi, të dyja bënë xing me veshje.

Para pak kohësh, Elhaida Dani publikoi mini-albumin e ri që u realizua edhe me videoklipin. Në klipin “Amore”, ajo shfaqet e veshur me një setër rozë që në pjesën e përparme ka të hapur një zemër të qëndisur me gurë. Zemra e hapur ekspozon edhe bustin të mbuluar me sutjena të qëndisura me gurë.

Po me të njëjtin stil të xhaketës është prezantuar edhe Xhensila, vetëm se në rastin e saj ajo është punuar nga material i zi.


Lajme interesante

You may also like