Wanda Nara njofton ndarjen nga Icardi: Më mirë ta mësoni nga unë

by admin
Spread the love

“Më mirë ta mësoni nga unë”. Me një mesazh të shkurtër në rrjetet sociale Wanda Nara hapit miliona ndjekësit e saj dhe njofton ndarjen nga Mauro Icardi, sulmuesin, që ka luajtur me Interin dhe PSG dhe tashmë është pjesë e Galatasaray.

“Është një moment shumë i dhimbshëm. Por për shkak të profilit tim publik dhe spekulimeve mediatike që qarkullojnë është më mirë që lajmi të merret nga unë. Nuk kam asnjë për të deklaruar dhe nuk dua që të jap asnjë shpjegim për këtë ndarje. Ju lutem që të më kuptoni, jo vetëm mua por edhe fëmijët tanë”, shkruan Wanda Nara. Deri më tani nuk ka ardhur asnjë reagim nga Icardi. / Oversport.tv

Lexo lajme interesante

You may also like