“Viti i dytë”, si po i ecin studimet në gazetari Gold AG

by admin
Spread the love

Reperi shqiptar, Gold AG, tregoi se vitin e kaluar nisi studimet në një nga kolegjet private në Kosovë.

Arian Agushi (emri i vërtet), zbuloi se është regjistruar në fakultetin e gazetarisë, shkruan “Kosovarja”.

Artisti nga Presheva tanimë ka treguar se ka filluar vitin e dytë të studimeve përmes një fotografie.

“Viti i dytë”, ka shkruar ai bashkangjitur me imazhin ku shihet në hapsirat e kolegjit ku ai studion.

Duket se Arianit studimet po i hecin mbarë duke qenë se tanimë ka filluar semestrin e tretë e ndoshta synimet e tij në një të ardhme edhe do ti arroëj dhe ta shohim edhe në fushën e gazetarisë.

Aktualisht projekti i tij i fundit muzikorë është “Kuksi”, e cila është pritur mirë nga fansat e tij dhe ka marë mijëra klikime.


Lajme interesante

You may also like