Viti fillon me artileri të rëndë: Rihanna po martohet

by admin
Spread the love

Rihanna dhe ASAP Rocky thuhet se do martohen këtë vit të ri që sapo hyri. Ata e festuan Vitin e Ri së bashku në Barbados dhe sipas burimeve të afërta 2022-shi mund të jetë viti që ata do të thonë: “Pranoj”.

Një burim i afërt me Rihanna-n tha për “HollywoodLife” se është vetëm çështje kohe para se ASAP t’i propozojë.

“Rocky e ndjen absolutisht se Rihanna është personi i përsosur për të dhe ai nuk mund ta imagjinojë jetën e tij pa të. Ata kanë diskutuar për martesën dhe fëmijët. Ata e dinë se është diçka që të dy e dëshirojnë”, zbuloi burimi. “Pavarësisht se romanca e tyre po nxehet aq shpejt sa ka qenë, ata kanë pasur kohë për të hedhur themelet për një marrëdhënie të shkëlqyer pasi kanë qenë miq për kaq shumë kohë përpara se të lidheshin.”

Rihanna dhe Rocky janë bashkë (publikisht) prej janarit 2020 dhe që atëherë ata janë shfaqur gjithnjë e më shumë të dashuruar me njëri-tjetrin./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like