Vinicius zbulon mikun e tij më të mirë

by admin
Spread the love

Vinicius dhe një intervistë për ‘DjMaRiiO’ për Post United, kanalin e tij në Youtobe, ku ai shqyrtoi gjendjen e tij të frikshme aktuale.

 Kujtoi hapat e tij të parë të vështirë në ekipin madrilen, foli gjithashtu për prejektet e tij të ardhshëm dhe po ashtu zbuloi shokët e tij më të mirë brenda ekipit.

Kush janë miqtë tuaj më të mirë? Dhe jashtë fushës?

“Në fushë Karim, sepse jemi shumë afër dhe gjithmonë e kërkojmë lojën. Dhe jashtë fushës, Militao dhe Rodrygo, duke qenë brazilianë, ne jemi gjithmonë bashkë.

Në dhomën e zhveshjes qesh me Marcelon dhe Militao, ata janë të dy. mbresëlënëse. Jemi gjithmonë bashkë”.

You may also like