Vig Poppa ndan imazhe të bukura me familjen e tij

by admin
Spread the love

Vig Poppa së fundmi është larguar nga tregu muzikor, duke iu përkushtuar kështu familjes dhe duke filluar një etapë të re në jetën e tij.

Kjo nuk e ka penguar atë të mos komentohet e të mos jetë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Gjithsesi këngët hite të tij vazhdojnë dëgjohen edhe sot, dhe sigurisht dashuria e publikut për të nuk ka munguar asnjëherë.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi janë disa imazhe që ka ndarë me ndjekësit Vig Poppa.

Ai shihet me familjen e tij bashkëshorten dhe dy djemtë.

Imazhet janë kaq të bukura dhe të katërt bashkë po plotësojnë më së miri njëri tjetrin. /Kosovarja/


Lajme interesante

You may also like