VIDEO/ Festë më para “fallco”, Osimhen e “djeg” në një klub nate në Nigeri

by admin
Spread the love

Natë e çmendur për Viktor Osimhen në Nigeri . Sulmuesi i Napolit , i cili u largua nga qyteti napolitan në drejtim të kombit të tij me të cilin do të marrë pjesë në Kupën e Kombeve të Afrikës pas ndëshkimit me karton të kuq në kampionatin kundër Romës.

Ylli nigerian së fundmi ka festuar natën e Vitit të Ri dhe ditëlindjen e tij së 25-të (më 29 dhjetor). Qendërsulmuesi u dallua në një klub nate në Lagos ku u filmua në disa video duke hedhur para fallco ndaj të pranishmëve. 

Kjo nuk është hera e parë që Osimhen “mashtron” me paratë. Kishte ndodhur tashmë në vitin 2021 kur, në mes të epokës së Covid-it, ai mori pjesë në një festë pa maskë dhe më pas u infektua nga virusi. 

PANORAMASPORT.AL

You may also like