Video e puthjes publikohet në Instagramin e Donaldit

by admin
Spread the love

Zhvillimet që ndodhën mbrëmë në Big Brother Vip dëshmuan se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë afër një ribashkimi, pas më shumë se tetë muajve ndarje

Një gjë të tillë e dëshmon edhe postimi i fundit i Donaldit në Instagram. Në llogarinë e tij është postuar tashmë video nga momenti i puthjes, llogari kjo që menaxhohet nga vëllai i tij, Romeo.

Kjo video ka marr komente të shumta. Në mesin e atyre që kanë komentuar janë edhe reperët Mozzik e Getinjo, Ermal Fejzullahu dhe Elgit Doda.

“Ec aty kingu”, ka qenë komenti i Ermalit, derisa Mozziku ka vendosur tetë emoji të zemrës.

Getinjo ka vendosur një emoji me sy të përlotur dhe një zemër, e Elgiti ka komentuar “My boy”.


Lajme interesante

You may also like