Video e Bora Zemanit duke u puthur me ish-konkurrentin e “Big Brother” që u bë virale

by admin
Spread the love

Bora Zemani, mbetët njëra nga moderatoret më të komentuara në vend.

Së fundmi në rrjete sociale një video e moderatores u bë mjaft virale.

Fjala është për një puthje të Borës me ish-konkurrentin e “Big Brother Albania” të sezonit të 5-të, Graciano Tagani, gjatë vallëzimit sa moderatorja ishte pjesë e formatit “Dance with me Albania”.

@internaconal8 #borazemani ♬ original sound – ℂ𝕙/🥀

Kujtojmë se gjatë këtyre ditëve në media është përfolur për një ribashkim në mes të Borës dhe aktorit Donald Veshaj.

Dyshja u panë nën shoqërinë e njëri tjetrit gjatë sfilatës së valdrin Sahitit dhe tani sipas disa imazheve ata duket se janë në Itali.

Lexo lajme interesante

You may also like