Vetem tre javë pas martesës, Ben Affleck e Jennifer Lopez, ndahen! Karriera më e rëndësishme se dashuria! – Shqip

by admin
Spread the love

Pasi kaluan muajin e mjaltit me familjen vetëm pak ditë më parë dhe pasi u martuan tre javë më parë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë vendosur të kalojnë më pak kohë së bashku.

 Ata besonin se kjo lëvizje do t’i sjellë dobi marrëdhënies së tyre në planin afatgjatë.

Sipas Hollywood Life, aktorët kanë arritur një konsensus për t’u ndarë disa ditë pasi kanë shijuar muajin e mjaltit në Evropë.

 Arsyeja sipas mediave dhe çiftit është forcimi i lidhjes, pasi pavarësisht asaj që mund të mendoni, vendimi merret që magjia mes tyre të mos humbasë.

 Situatë fituese për të dy

 Duke qenë se të dy profesionet e tyre i detyrojnë të kalojnë periudha të ndara, JLo dhe Affleck kanë vendosur të distancohen në mënyrë që në këtë mënyrë t’i mungojë më shumë njëri-tjetri.

 Ata nuk duan të lënë mënjanë karrierën e tyre në emër të dashurisë dhe besojnë se alternativa më e mirë është të vendosin një distancë mes tyre.

Ata të dy do të jenë në gjendje të vazhdojnë të bëjnë shumë më tepër, ndërsa mendojnë se po përmirësojnë marrëdhënien e tyre.

Ne lidhje kontaktet

“Ata gjithmonë flasin, dërgojnë mesazhe, bëjnë Facetime kur janë të ndarë duke punuar. Dhe koha e ndarë e bën shumë më mirë rikthimin bashkë. JLo’s i pëlqen fakti që ajo e di se burri i saj do të jetë aty për të pavarësisht se çfarë,” tha.  një burim i afërt me çiftin.

Nga ana tjetër, ai shpjegoi: “Të ndahen kaq shpejt pas dasmës së tyre nuk është ideale. Por ata e dinë se kanë gjithë jetën përpara dhe po shijojnë çdo minutë të udhëtimit”.

Lexo lajme interesante

You may also like