Veshur me fustan të shkurt, Morena Tarakut gati sa nuk i “shpërtheu” gjoksi – Shqip

by admin
Spread the love

11:53 | 2 Tetor 2021

Ajo ka zgjedh të publikojë imazhe të reja.

E veshur me një fustan ngjyrë bezhë me dekore të bukura rreth e qark, artistja shqiptare mori vëmendje me pozat, shkruan lajmi.net.

Morena Tarakut fustani i shkurt i ka venë në pah gjoksin dhe këmbët joshëse me të cilat u komentua edhe nga ndjekësit dhe fansat e saj të shumtë në Instagram.

Këngëtarja e ka përfunduar dukjen me makijazh dhe flokët e rregulluara me ngjyrë të zezë teksa ka marrë poza në një ambient të mbyllur.

Ndryshe, së fundmi është paralajmëruar se Morena do e lansojë edhe një bashkëpunim me reperin, Stresi./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like